انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: مقایسه ی تفنگهای بنجامین و وایرخ
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
سلام دوستان این تایپک برای مقایسه ی وایرخ 100 و at44 - 10 ایجاد شده تا درمورد نقص ها و نقاط قوت آنها گفتگو کنیمKhansariha (8)
حداقل در موردشون یه توضیحی بدید...
نقاط مشرتکشون چیه؟
نقاط مشترکشون قدرتشون که تقریبا مثل همه . لوله ی هردوتا ساخت کارخانه لوتار والتره . حجم مخزن
(2012-08-03 05:03 PM)seasonhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقاط مشترکشون قدرتشون که تقریبا مثل همه . لوله ی هردوتا ساخت کارخانه لوتار والتره . حجم مخزن
من که فعلا همینا به نظرم رسید میخواستم در رابطه با اینها اطلاعات بیشتری کسب کنم حالا اگر دوستان سوالی داشتند بنده درخدمتمKhansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (214)
نقاط مشترک!!!!!!!!!!Khansariha (226)
اولا هاتسان لوله لوتار والتر نیست!!! مگر طبق سفارش برایتان کارخانه لوله لوتار بگذارد!
دوما وایرخ رگوله است و در دو نوع لوله یکی لوله وایرخ و دیگری لوله لوتار والتر
بعد یکی ساخت کارخانه اروپایی
و یکی ساخت ترک
بنظرم این نوع قیاس همانند قیاس بنز و پراید است
هر برندی را باید با همسطح خودش قیاس نمود حداقل از لحاظ کیفیت و تکنولوژی
با اقا پورنگ موافقم.این دو برند فقط از لحاظ قدرت شباهت دارند همین و بس.تفاوت هم از قنداق بگیر تا کیفیت متریال مکانیزم خشاب و مسلح سازیو... با هم متفاوتند.هاتسان به عنوان یه سلاح دم دستی و ارزون قیمت در مقابل وایرخ 100 یک سلاح کاملا حرفه ایKhansariha (8)
پس اصلاً قابل قیاس نیستند...
اگر فقط قدرت شباهت دارند که رنجر و گامو هانتر و دیانا مگنوم یه قدرت دارند ولی...
لطفاً دوستان تازه وارد قبل از ایجاد تایپیک یه مشورتی با مدیران بکنند...تایپیک گربه و معرفی ساچمه زنی های ایرانی و این تایپیک....!!!!
به نظر من هم این دو تفنگ را نمی شود مقایسه کرد به لحاظ تفاوت خیلی زیاد از همه لحاظ
اگه تفنگ های مورد مقایسه رو به تفنگ های بنجامین و وایرخ تغییر بدیم فکر کنم بهتر بشه
Khansariha (48)
وایرخ 100 جز بهترین سلاح های دنیاست ومیشه اون رو با ایر ارمز ودی استیت وامثال اینا مقایسه کرد که این سلاح ها هم ایران موجود نیست .
(2012-08-03 06:42 PM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه تفنگ های مورد مقایسه رو به تفنگ های بنجامین و وایرخ تغییر بدیم فکر کنم بهتر بشه
Khansariha (48)
دوست من ممنون از شما حرف درستی میزنید لطفا بگین از کجا میتونم تغییر بدمKhansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع