انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی سلاح وایرخ 98
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام به همه ی عزیزان.خوب جای این تاپیک خالی بود.
سلاح وایرخ 98 با ظاهری متفاوت و منحصر به فرد خودش دل خیلی از دوست داران تفنگ بادی رو بردهKhansariha (8)
اولین نکته ای که در مورد این سلاح میشه گفت اینه که وایرخ با کیفیت خاص خودش سلاحی رو برای فیلد تارگت و اسپورت طراحی کرده که لول ثابت نیستKhansariha (226)البته جای نگرانی وجود نداره دقت این سلاح بسیار بالاست و وایرخ اونقدر به خودش اطمینان داره که این سلاح رو کمر شکن ساخته.این سلاح مگسک و شکاف درجه نداره و با اسکوپ عرضه میشه.لوله ی سلاح کلفت تر و سنگین تر از مدل های معمولی وایرخ هست و ظاهری بسیار جالب به سلاح داده طراحی قنداق منحصر به فرد هست و جای گونه ها به صورت ADJUSTABLE طراحی شده تا هنگام تیر اندازی بتونیم با تنظیم اون به راحت ترین حالت برسیم و البته ظاهر سلاح فیلد تارگتی تر باشهKhansariha (219)زیر قنداق قسمتی رو با نوعی پارچه مخصوص پوشوندن تا هنگام تیراندازی در فضای باز سلاح رو بدون دغدغه به هرجایی خواستیم تکیه بدیم.
قدرت سلاح مشابه وایرخ 85 هست{حدود 18 ژول} این سلاح با وجود کمر شکن بودن برای شکار طراحی نشده و فلسفه ی ایجادش ساخت یه سلاح کمر شکن با قابلیت های فیلد تارگت بوده.
وزن سلاح حدود 3.8 کیلو بدون دوربین هست.
البته سوالاتی هم برای من وجود داره با وجود سلاحی مثل وایرخ 97 که برای مسابقات فیلد تارگت عالی هست چه نیازی به ساخت این تفنگ بوده؟
که احتمالا جوابش اینه هیچ نیازی نبوده فقط وایرخ میخواسته با عرضه ی یک سلاح خوشگل کمی سود بیشتر عاید خودش کنه وگرنه این سلاح از لحاظ عملکرد برتری خاصی به دیگر محصولات وایرخ نداره.
در کل مهمترین ویژگی این سلاح در خانواده ی وایرخ زیبایی خاص اون هست و البته سلاحی است که ویژگی های اصلی وایرخ یعنی دقت و کیفیت بالا رو دارا میباشد.
من هنوز این سلاح رو تو ایران ندیدم ولی خیلی دوست دارم باهاش چنتا تیر بندازمKhansariha (8)
[img][تصویر: 7ed0fb950b85.jpg][/img]

[img][تصویر: 66aad8981dcc.jpg][/img]

[img][تصویر: 2bcba983cd3b.jpg][/img]

[img][تصویر: 739fb4e82ed5.jpg][/img]

[img][تصویر: 17b4c71837fa.jpg][/img]

[img][تصویر: 670dfc593340.jpg][/img]

استفاده از این مطالب با ذکر نام سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بلامانع است.
بسیار عالی امین خان. ممنون از زحماتتون.
جالبه لولش خیلی کوتاه است.
اون پارچه فکر نکنم به عنوان محافظ باشه چون زیر بچه قنداق یه تکه ی چوبی هست...بیشتر به ضد عرق و لغزش می خوره...
یه سوال همیشه تو ذهن من هست اینکه چرا وایراخ یا دیانا تو کمر شکن ها قنداق رو ادامه نمی دن تا کپ رو بپوشونه اخه این جوری یه ذره رو اعصابه....
واقعا چرا اینا از گامو یاد نمیگیرن ؟؟؟؟؟خخخخخخخخخخ
(2012-07-23 08:19 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بسیار عالی امین خان. ممنون از زحماتتون.
جالبه لولش خیلی کوتاه است.
اون پارچه فکر نکنم به عنوان محافظ باشه چون زیر بچه قنداق یه تکه ی چوبی هست...بیشتر به ضد عرق و لغزش می خوره...

شاید اینطور باشه که شما میگی سید جان.ولی در هر صورت میتونه نقش محافظت رو هم بر عهده داشته باشهKhansariha (8)
منم خیلی ازش خوشم میاد
دقیق ترین فنری وایرخ هست و تو فروم های خارجی خیلی گروپ های خوبی ازش دیدم ولی متاسفانه همون مشکل همیشگی وایرخ یعنی قدرت رو داره و اگه قدرتش بالا بود خیلی خوب میشدKhansariha (8)
باسلام به همه بچه ها من تازه عضوشودم خیلی خوشم آمد ازنظرهای که اینجا گزاشتید

من یک تفنگ پی سی پی مال شرکت دایستات انگلیس خریدم به نام وولف ایر کالیبره 4.5 ازکویت خریدم ولی وقتی میخواستم بیارمش توی فرودگاه امام خمینی گرفتنش تحویل حراست دادن اونجا گفتند کل تفنگ های پی سی پی ممنوع هست فقط تفنگ های بادی تک تیر کمرشکن آزاد هستندگفتم توی خیابان فردوسی میفروشند گفتند بخشنامش تازه به کل فروشگاه های تفنگ بادی دادیم به کل نیروهای انتظامی حفاظت محیط زیست دادیم به خودم هم نشون دادند مال 2ماه پیش بود خلاصه که زدحال بدی خوردیم حالا تفنگ توی اداره دوم هست گفتم که مراقب باشید مثل ما به سرتون نیاد
(2012-12-16 04:11 PM)wolfair نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام به همه بچه ها من تازه عضوشودم خیلی خوشم آمد ازنظرهای که اینجا گزاشتید

من یک تفنگ پی سی پی مال شرکت دایستات انگلیس خریدم به نام وولف ایر کالیبره 4.5 ازکویت خریدم ولی وقتی میخواستم بیارمش توی فرودگاه امام خمینی گرفتنش تحویل حراست دادن اونجا گفتند کل تفنگ های پی سی پی ممنوع هست فقط تفنگ های بادی تک تیر کمرشکن آزاد هستندگفتم توی خیابان فردوسی میفروشند گفتند بخشنامش تازه به کل فروشگاه های تفنگ بادی دادیم به کل نیروهای انتظامی حفاظت محیط زیست دادیم به خودم هم نشون دادند مال 2ماه پیش بود خلاصه که زدحال بدی خوردیم حالا تفنگ توی اداره دوم هست گفتم که مراقب باشید مثل ما به سرتون نیاد

wolfair عزیز خیلی خوش اومدی.Khansariha (8)

ولی اصلا به عنوان تاپیک هم توجه کردی یا همینطوری یه پستی دادی دور هم خوش بگذره؟رفیق هر تاپیکی یه موضوعی داره که باید مطابق اون پیش بره.شما هم با توجه به همین مساله پست بذار.Khansariha (8)
درود Khansariha (48)
دوستان عكسها باز نميشود چك كنين لطفا ؛ فكر كنم سايت عكسها ف*ي*ل*ت*ر شدهKhansariha (226)
ممنونمKhansariha (8)
با توضیحات امین عزیز و سایر دوستان ، چیز جدید دیگه ای تو فروم های دیگه پیدا نکردم ، ولی بنا به درخواست دوستمون و اینکه لینک عکس ها پریده ، عکس هایی جدید از این سلاح آپ می کنم Khansariha (48)
عکس از وایرخ 98 :
[تصویر: 24577.gif]
قشنگه :
[تصویر: test_wiatrowka_weihrauch_hw_98_6.jpg]
با کمی تغییر در قسمت پشت قنداق و بچه قنداق ، ظاهر فیلدتارگتی بیشتری بهش دادن :
[تصویر: 6752018.jpg]
این بابابزرگ هم داره از لذت تیراندازی با وایرخ 98 با دوربین پارالکس دارش کیف می کنه تو یه مسابقه فیلد تارگت :
[تصویر: Quigley_match_007.jpg]
الان نت مشکل پیدا کرد برای آپلود Khansariha (367) تونستم یه کلیپ ویدئو معرفی هم آپلود کنم Khansariha (23)
یه کلیپ برای آشنایی بیشتر با این سلاح :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من وایرخ 98 دارم
واقعا بی نظیره و زیبا و خوش دست
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع