انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: سلاح شکاری نخجیر 1
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
(2011-01-19 07:03 PM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم یه نخجیر تک لول گرفتم همین امروز جواز موقتش رو دشت کردم و فردا صبح هم دارم میرم ببینم این سوزنی که میگن چیه :D:D ولی به نظرم تک تیراندازی عشقش بیشتره.
راستی دیروز رفتیم میدان تیر برای تیراندازی و گرفتن گواهینامه اموزش تیراندازی.جاتون خالی از 10 تیر توی فاصله 100 متری با مگسگ ام 1 ,6 تاش رو گذاشتم تو خال .فک اموزش دهنده افتاده بود .:D:D:D
.یا علی

بابا اسنايپر ، خالزن ، هانتر و ...
جلال جان مباز هم مباركه زدي تو كار ميدين وطن
اقا اسماعیل چوب کاری می فرمایید.
فکر کردم برای شروع و با توجه به پولی که دارم و همچنین انتظاری که از اسلحه دارم فعلا نخجیر 1 خوبه.چون قصد شلیک 4 پاره ندارم و نهایتا امسال که نه ,سال بعد شاید یه مرغابی یا غازی بخوام بزنم که با همین اسلحه و فشنگ های استاندارد کافی به نظر میرسه.فعلا هم که با کبوتر شروع کردیم.:D
جلال جون مبارکه داداش راستی سهمیه گرفتی یا آزاد؟ چند؟
سلام قیمت این سلاح حدود 515000 تومان هست و الان اقا جلال خریده و میتونید از راهنمائیاش استفاده کنید...پست های پرت و پلا رو انتقال میدم به اینجا خواهشا رعایت کنید بخدا خیلی دردسر داره انتقال تاپیک ها...
مبارک باشه.خب یه عکس ازش بزار. والا من مدتیه میگردم عکس محصولات نخحیر رو پیدا کنم و پیدا نکردم. این تفنگاش رو نمیدونم ساخت کجاست ولی ۵_۶ ماه پیش ۲تا کانتینر تفنگ بادی همه رقمه از چین وارد کرده بود.اخه من بندرعباس زندگی میکنم و تو اسکله کار ترخیصش رو انجام دادیم کلی هم واسشون جون کندیم و حال بهشون دادیم اللخصوص خودم و پول خیلی کمتری رو لاخیدن به گمرک. داداش عکس. هم عکسش رو بزار هم مشخصات. قطعاتش کجاییه
نخجیر 1 ساخت ایرانه بهنام جان.شاید شما اسلحه دیگه مد نظرتون هست.
به زودی در این قسمت یک ریویو کامل از سلاح نخجیر یک گذاشته خواهد شد
دوستان عزيز با سلام،
بالاخره من هم نخجير 2 گرفتم،البته امكان گرفتن يلديز سهميه اي هم داشتم ولي به هر حال همين رو البته آزاد گرفتم.الان تا حدودي پشيمونم ولي ديگه گذشت.نظر شما چيه؟
مبارک باشه داداش .
اقا جلال مبارکه داداش.
من از فکر تفنگ بادی اومدم بیرون 2 تومن بدم تفنگ بادی بخرم ، 2 تومن میدم تفنگ شکاری میخرم.
تو فکر خرید تفنگ شکاری هستم . میخواستم بدونم این نخجیر 1و2 خوبن یا نه برای شکار مثل آقا جلال کبوتر ، کبکی مرغابی ، خرگوشی در کل پرنده میخوام مناسبه یا نه گیری سنگینی یا مشکلی نداره.
راستی دیروز تا یه فروشگاه شکار تو مشهد که سوال کردم خوشبختانه هیچی نداشتن و وعده یکی دو هفته دیگه رو دادن و میگفتن
نخجیر 1 560 و
2 نپرسیدم قیمتشو
و 5 تیر حدود 2 ملیون و
تک لول روس 1160 و
2 لول روس 3200 ولی باید سربزنم ببینم کدومو اورده .
حالا من تا 1200-1300 میتونم خرید کنم شاید تا 2 تومن ولی به نظر شما از این مدل ها رو کدومو میخریدید
نخجیر 1 / نخجیر 2 / 5 تیر / تک لول روس
راستش من نخجیر 1 رو یکی از اشنا ها داره ولی هم زشته ، هم سنگینه ، جالبتر اینکه میگه اگه از هم بازش کنی سخت سر هم میشه !!!!!!؟؟؟؟
لطفا راهنماییم کنید.
(2011-06-26 08:02 AM)ahp2009 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا جلال مبارکه داداش.
من از فکر تفنگ بادی اومدم بیرون 2 تومن بدم تفنگ بادی بخرم ، 2 تومن میدم تفنگ شکاری میخرم.
تو فکر خرید تفنگ شکاری هستم . میخواستم بدونم این نخجیر 1و2 خوبن یا نه برای شکار مثل آقا جلال کبوتر ، کبکی مرغابی ، خرگوشی در کل پرنده میخوام مناسبه یا نه گیری سنگینی یا مشکلی نداره.
راستی دیروز تا یه فروشگاه شکار تو مشهد که سوال کردم خوشبختانه هیچی نداشتن و وعده یکی دو هفته دیگه رو دادن و میگفتن
نخجیر 1 560 و
2 نپرسیدم قیمتشو
و 5 تیر حدود 2 ملیون و
تک لول روس 1160 و
2 لول روس 3200 ولی باید سربزنم ببینم کدومو اورده .
حالا من تا 1200-1300 میتونم خرید کنم شاید تا 2 تومن ولی به نظر شما از این مدل ها رو کدومو میخریدید
نخجیر 1 / نخجیر 2 / 5 تیر / تک لول روس
راستش من نخجیر 1 رو یکی از اشنا ها داره ولی هم زشته ، هم سنگینه ، جالبتر اینکه میگه اگه از هم بازش کنی سخت سر هم میشه !!!!!!؟؟؟؟
لطفا راهنماییم کنید.
سلام
اين قيمتهائي كه گفتيد نرخ دولتي و سهميه است.اگر سهميه اي بگيري تا 3 سال حق فروش نداري.نخجير2 به نظر من بهتره چون به هر حال دو لوله (2 تا تفنگ) با دو ماشه و براي همه اين شكارهائي كه گفتي خوبه و ساختار ساده و هزينه نگهداري بسيار پائين و خدمات پس از فروش و كيفيت كرم كاري لول عاليه و قيمت مناسب و ...
فقط نسبت به مشابه مثلا بلژيكي يه كم سنگين تره(وزنش 3.64 كيلو)
موفق باشيد.
لینک مرجع