انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: .::SLAVIA 634::.
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
من خود اسلحه رو 255 گرفتم
10 تومن هم هزینه ارسال شد
مهدی جان به جز ساچمه اچ ان دیگه ساچمه مرغوب تری نداری؟احتمالا دلیل این که تیر روی تیر نزدی کیفیت ساچمه ها هست
کرنوگرافی 634 به همراه نمودار تراجکتوری 4.5 و 5.5
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همونطور که معلومه و انتظار میره کالیبر 4.5 مسیر پروازی صافتری داره
مهدی جان از زحمتی که برای معرفی 634 کشیدی ممنونمKhansariha (8)
منتظر گروپ بهتر از این تفنگ هستم.تا اینجا انگار 631 اش تو دقت می چربه؟Khansariha (8)
مهدی جون من توی سایت های خارجی خیلی گروپ های خوبی پیدا کردم
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
گروپ 20 متری هست
[/img]
اینم که جزئیاتش نوشته
[/img]
این آخری هم 50 متری هستKhansariha (48)Khansariha (219)
دوست عزیز خودت یه گروپ بگیر تا ببینیم دقتش چجوریه Khansariha (8)
داداش من هنوز نگرفتم
هر موقع خریدم چشمKhansariha (8)Khansariha (48)
سلام
احسان خان اگر الماس گفت وارد شده به ما هم خبر بده...یادت نرها!
Khansariha (8)
سلام بر همگان
احسان جان شما از امروز موظفی تا آخر شهریور شانصد تا عکس و هفتاد هزار تا گروپ از اسلحت بذاری...منتظریم کاکو...
جمعه براتون میذارمKhansariha (219)Khansariha (219)
گروپ های خارجی زیاد دارم و همینطور عکس
ولی هیچکدوم به خوشگلی تفنگ من نمیشه خخخخخ
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع