انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربینهای دیجیتال مخصوص اسلحه
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
دوستان دوربینی هست که مسافت یاب لیزری داشته باشه و باد سنجم داشته باشه که بهتره و ضمنن کلیک خور هم باشه تا بشه در مسافت های مختلف بوسیله تیر اندازی محل برخورد گلوله رو با کلیک ها بدست آورد و زوم بالایی داشته باشه حداقل 16 قیمت هم لطف کنین و البته مدل
(2015-07-22 11:47 AM)sajadm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان دوربینی هست که مسافت یاب لیزری داشته باشه و باد سنجم داشته باشه که بهتره و ضمنن کلیک خور هم باشه تا بشه در مسافت های مختلف بوسیله تیر اندازی محل برخورد گلوله رو با کلیک ها بدست آورد و زوم بالایی داشته باشه حداقل 16 قیمت هم لطف کنین و البته مدل

سلام
منم دنبال یه همچین دوربینی هستم
کسی خبرشو بده مژدگونی داره خخخخخ
سلام دوست عزیز
یه دوربین به اسم بوریس الیمینتور هستش که تقریبا همونیه که شما میخواین مسافت سنجو داره ولی سرعت بادو نمیدونم قیمتشم حدود 11000000 میلیونه
بوریس المینیتور 3 مسافت سنج داره و آفت گلوله در مسافتهای مختلف رو میده وسرعت باد رو هم اندازه گیری میکنه

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk

دوربین زایس هم جدیدا تولیداتی مشابه بوریس ارائه کرده با همون مشخصات فنی

[quote='hossein1haghighi' pid='240505' dateline='1437504828']
این دوربین من نیست دوستان دوربین من بوریس لیمینیتور بالستیک 3 لیزراسکوپ هست اما اینم مال دوستمونه کارا بیش خوبه

با سلام
جثارتا از دوربین بوریس ایلیمینتور3 راضی هستین؟
خوب جواب میده؟ برا برنو متوسط یا 270
تهران یا شهرستانها آدرس یا تلفن مرکز فروشگاهشو دارین؟
ممنون میشم جواب بدین
سلام...، بله واقعا عالیه، برای تمامی کالیبرهای گلوله زنی کارایی داره. این دوربینها رو بیشتر اشخاص موردی وارد میکنن اگر بخواین باید براتون پرس وجو کنم فروشگاهها توی شهرستان ما الان موجود نیست یکی از دوستان یکعد د تا چند روز پیش داشت الان دقیق اطلاع ندارم

فقط مشکلی که شاید پیش بیاد از سوی قشنگه با فشنگ ایرانی جواب نمیده چون رفتار بالستیکیشون واسه این دوربینها تعریف نشده است حتما باید فشنگ خارجی باشه

درسته منم منظورم دوربینی بود که باهر فشنگی بشه باهاش افت رو توی فاصله های مختلف به صورت تجربی به دست آورد
دوربین بوریس برای فشنگهای با اصل و نسب هست
دوربینهای معمولی بادسنج و فاصله یاب ندارن اما درجه دار میوپتا مو ستار هست که میتونین بصورت تقریبی افت گلوله رو بگیرین

قیمت این دوربین که فرمودین چنده حسین جان
باید 4/5 باشه حدودا

ببخشید 3/5

صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع