انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی اوانیکس مدل Evanix MAX Bullpup
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام داشتم توی یه سایتی عکس یه تفگی رو دیدم که در نگاه اول فکر کردم ژ11 هست
اما دیدم نوشته پی سی پی کنجکاو شدم بیشتر در بارش سرج کردم تا فهمیدم یه مدل از اوانیکسه. کلا مدل جالب و متفاوتی هست . چیز زیادی ازش نمیدونم یه ویدئو از دیدم که قابلیت شلیک اتوماتیک و نیمه اتوماتیک هم داره

[تصویر: AV_00424_zm.jpg]

[تصویر: AV_00424_zm1.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)
شاهین جان خیلی عااالی و شوکه کننده بود.
من توی هیچ کدام از کاتالوگها و حتی سایت اونکس هم ندیده بودمش.
روش یه دوربین دهنه 50 ببندی چی میییییشه !!!
ایشالااا وارد بشه

Khansariha (8)
بله آقای جیم چاپمن یک گزارش راجع به اون نوشته که می تونید تو سایتش ببینید و خیلی از این تفنگ خوشش اومده و گفته در شکارهای بعدیش خیلی از این تفنگ استفاده خواهد کرد
این همون مدل speed هستش که قنداقش bullpup شده. خیلی وقته معرفی شده.
ای جونم تو مایه های ادگانه؟یعنی سفارش بدیم به زوبین نمیتونه بیاره؟
.
.
.
.
.
Khansariha (256)
سلام خدمت برو بچ باحال سايت

يه كليپ ميزارم كه تمام مدلهاي نيمه اتوماتيك و اتوماتيك Evanix رو معرفي ميكنه يادم اولين سلاحي كه ديدم در اين رابطه FX Revolution بود كه ايشالله خداوندگار عزيز قسمت كنه حالشو ببريم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارادتمند Khansariha (8)
عليرضا
اگه کسی این مدل رو خواست قابل تهیه در ایران هست
ولی قیمتش رو دقیق نمیدونم
حدود 8 میلیون یا کمی بیشتر کمتر
(2014-04-10 01:09 AM)aghaaidin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه کسی این مدل رو خواست قابل تهیه در ایران هست
ولی قیمتش رو دقیق نمیدونم
حدود 8 میلیون یا کمی بیشتر کمتر

سلام و درود Khansariha (8)

با اين قيمت ارزش خريد نداره . Khansariha (8)

گزينه هاي بهتري با اين حدود قيمت ميشه تهيه كرد .
لینک مرجع